Uncategorized

Juuuuubel!!!!

 

Täna saab minu blogi 10 aastaseks! Juhuuu..!  Selline arglik postitus ilmus siia juba 10 aastat tagasi:  https://lauralapiladu.wordpress.com/2008/01/

Tänusõnad lähevad seekord  teadmatusse, kuna minu blogi idee ja uute teadmiste kodu http://www.isetegija.net on endiselt moderaatorita.  Nostalgitsejaid on palju ja samal kujul jätkamine olekski võib olla aegunud ettevõtmine, aga kahju on ikka!  Õnneks on leht veel kättesaadav ning aitab meenutada kõiki koostegemisi, koostegemiste vahetusi, sünnipäevade kokkusaamisi, konkursse jne.

Kui keegi oleks 10 aastat tagasi küsinud, kus ma kujutan ennast kümne aasta pärast, siis oleks vastuseks olnud:  õpipoisist on saanud meister! Kahjuks ei ole ma veel meister ühelgi alal ja põhjuseks ei ole mitte see, et olen saamatu, vaid olen liiga killustunud st tegelen liiga paljude asjadega.  

Seoses erialaselt töölt koondamisega on aeg üle vaadata ka käsitööalased tegemised! Võistlusel – tekstiil, paber, savi, vill, klaas jne.  –  on aeg selgitada parim, minu jaoks oluline meistriks saamise teel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s